среда, 11 января 2012 г.

Де цей паралельний світ?


А що, якщо я не можу взагалі пригадати той стан, якій був під час сексу? Ніби була в паралельному світі

А воно і не дивно, що не можеш пригадати ТОЙ стан, бо ти ніби була в паралельному світі…. Ти дійсно була, але не в паралельному світі, а світі без розуму, де розум не домінує.
Ти коли-небудь зустрічала людей, котрі вчора добряче перепили і нині не можуть нічого згадати з учорашніх подій? Знаєш чому вони не можуть згадати? Алкоголь як рубильник вирубав їх розум. Але це велика ціна за таке задоволення, бо печінка не витримає в конечному результаті. Але люди мусять пити, бо інакше зійдуть з розуму, від напруження. Вони не вміють відключати свій розум нічим, крім алкоголю чи інших наркотиків. Хоча способів є маса.

Те ж саме відбулось з тобою, тільки без алкоголю. Ти була в певному стані, але розуму там майже не було, тому він не може пригадати той стан! Здоровий секс тим і здоровий, що розум там відключений. Це перша умова, чому ти не можеш згадати той стан.
Друга, розум в принципі не здатен відтворювати стани, маю на увазі розум звичайної людини, особливо, коли це високоенергетичні стани. Все що розум може, це малювати бульбашки на воді. Він занадто тупий і самовпевнений. Розум не може відтворити блаженство, ніколи. Мало того, я тобі відкрию секрет, єдине, що тебе відділяє від тотального блаженства – це неконтрольована діяльність твого розуму!!! Це я без жартів! Розум може моделювати і згадувати лиш примітивні і переважно негативні стани.

Коли є блаженство, розуму немає, і навпаки – коли є розум, немає блаженства. І виходячи із цього робимо дуже простий і очевидний висновок: коли твоєму розуму вдасться бути присутнім і контролювати процес сексу, то ти більше ніколи не відчуєш цих приємних почуттів, поки не навчишся його виключати.

Не треба думати, що розум потрібен усюди. Від нього насправді значно більше шкоди, ніж добра.

25 комментариев:

Анонимный комментирует...

О. Дякую тобі за відповідь. Значить з мене будуть "люди"
=-)

Vitoss комментирует...

Ти уже «люди». Тобі головне це не втратити, а розвивати. Всі народжуються живими, але в процесі життя багато хто умертвляється.

Анонимный комментирует...

Риба народжена, щоб плавати, птах - щоб літати. А людина - щоб бути щасливою)))

Vitoss комментирует...

Так, але мені інколи здається, що рибі легше полетіти, ніж людині бути щасливою ))))

Santian комментирует...

:-)

Анонимный комментирует...

а ще я думаю що для того щоб мати цей здоровий секс,крім відключки розуму требе щоб твій партнер підходив тобі енергетично і по запаху....для мене це дуже важливо...бо у мене так було що і людина цікава...і є про що поговорити...і ще про що помовчати....а по запаху вона мені не підходить...і тому якось інтимні стосунки не дуже складаються...і в кінечному результаті всеодно розходилась з партнером....це мій досвід,хоча можливо я і помиляюсь..єва

Vitoss комментирует...

Ні, не помиляєшся, ти повністю права.

Анонимный комментирует...

http://pochtar.mediacom3000.net/vsya-pravda-pro-audionarkotiki.html

Для
Vitoss лично

Прокоментируешь?

Анонимный комментирует...

Насколько должен ценить и уважать себя человек? В жизни, в отношениях и в сексе?
Как научиться уважать себя?

Vitoss комментирует...

А что ты хочешь, чтобы я сказал про аудионаркотики? Если тебе нужны наркотики любого типа, чтобы жизнь не была серой, то меняй жизнь, а не ищи наркотики. А бесплатный сыр только в мышеловке. Даже если эти аудионаркотики абсолютно безвредны, то они уже вредны тем, что слушая их, ты не будешь менять жизнь к лучшему.

Vitoss комментирует...

Как мне объяснить насколько должен ценить и уважать себя человек? В процентах показать? Например, уважайте себя на 72% от общего идеала. Или как? Это все категории ума, это игра твоего ума.
Ты спрашиваешь, как научится? Не надо учиться, просто уважай, если есть за что. А если не за что уважать, тогда не уважай, но и не унижай.
В тебе говорит комплекс неполноценности. К большому моему сожалению, не могу тебе помочь ничем. Тут никто, кроме тебя самой тебе не поможет. Это твой урок жизни и не пробуй схалявить, будет только хуже.

Анонимный комментирует...

Выглядишь агресивным

Анонимный комментирует...

я помітила що більшість з нас(твоїх читачів) сприймає бажання допомогти як критику або прояв агресії.....спочатку ми запитуєм а потім отримуючи твою відповідь,кажемо що ти агресуєш або тиснеш на когось...та це не так..як мені здається..хоча напевно для его це нормально-воно все так і сприймає..єва

Vitoss комментирует...

Агрессивный или нет, это в сущности не меняет ответа. Ответ остается прежним. Ты можешь его услышать, а можешь сказать, что выгляжу агрессивным и дальше жить как жила в бреду своего ума. Суть не в том, как выгляжу, а в том, что ты ничего не хочешь менять, поэтому пытаешься заставить меня играть в игры своего ума. Но мне они безынтересны.

Vitoss комментирует...

Це нормально, що читачі поради сприймають як критику, мене це не дивує. Це стратегія его – не сприймати корисну інформацію любим чином. Так само діє і моє его. Чим корисніша інформація, тим більше воно огризається і кусається, щоб її уникнути. І тільки припустивши теоретичну можливість, що людина не бажає тобі зла, а говорить те, що ти не бачиш, бо не хочеш бачити, ти маєш шанс щось змінити в житті. Бо найбільша проблема не в вирішенні, а тім, що ти не бачиш проблеми. Коли ти бачиш проблему – це вже 75% успіху. Рано чи пізно ти її вирішиш.
Друзі це не ті, котрі кажуть тобі що ти божественно виглядаєш, в той час коли ти виглядаєш як корова. Друзі це не тільки підтримка, це дружня критика. Є така східна приказка: хочеш стати просвітленим, збудуй на своєму подвір’ї хату критику. Звичайно це не оправдує людину, яка просто для того щоб втамувати свій комплекс неповноцінності поливає тебе брудом.
Але в даному випадку просто побачив, що людина грається з собою і пробує гратись зі мною в свої ігри. Тому інколи можу імітувати агресію, щоб поставити людину на місце, а іноді мене це і справді дістає, я жива людина. Мені дійсно не цікаві ці ігри. Нікого не хочу ображати, чесно. Але якщо вам не подобаються відповіді, ніхто ж за руку не тримає в блозі. Блог в цьому плані – це просто унікальне рішення. Не можу співати вам хвалебні пісні, коли ви говорите дурниці, і хочете, щоб дурниці говорив і я.

Анонимный комментирует...

Дівчата люблять вухами...
(а хлопці очами)

Анонимный комментирует...

Витос, а что ты думаешь на счет того, что наши мысли материальны.

Vitoss комментирует...

Да, мысли материальны на 100%. Это просто более тонкая энергия, ментальная. Но скоро ученые научаться работать с ней точно так же, как с электричеством. Ведь мы его не видим, отя оно материально. Точно также и мысли, они полностью материальны, у меня нет ни единого сомнения. Но мы не знаем законов, по которым работает ментальная энергия, поэтому не умеем с ней обращаться должным образом. И все не так просто, как рассказывают разные так называемые гуру и учителя на своих семинарах и тренингах, но и не так сложно, чтобы это было сложно постичь самому. К сожалению, лишь частично умею работать с мысленной энергией. Еще учусь. Но гипноз – это тоже управляемая ментальная энергия.

Подозреваю, что Сущее блокирует эту информацию от людей, они слишком примитивны, и первое, что сделают, получив власть над столь могущественной энергией – это уничтожать себя, пытаясь повелевать миром и эксплуатировать других. Сколько живу, не перестаю удивляться настолько люди глупы и примитивны. Наверное это потому, что это ясельная группа. Сюда приходят учиться молодые души, и изредка залетают более зрелые. Но в данном случае, это лишь гипотеза.

Анонимный комментирует...

А я верю. Почитываю второй том Ньютона. Более зрелые залетают не случайно, у них есть своя миссия, и свои уроки. Очень часто они как лучик света. Ты, например)))))Ты мой лучик.Света. и еще не для одного человека (я думаю)

Vitoss комментирует...

Да, после «Путишествие души» Ньютона есть о чем призадуматься, хорошая книга. Но никогда ничего не принимаю на веру, включая Ньютона. Пытаюсь все проверить, но есть много дверей пока закрытых и для меня. А на счет лучика…рад, что освещаю твою дорогу, но старайся быть лучиком для самой себя, так ты не будешь зависима от кого-либо, включая меня. Проще говоря, пользуйся светом других, чтобы найти свою дорогу. В конечном счете - это цель каждого из нас на этой Планете.

Анонимный комментирует...

Моя дорога - быть счастливой. А если у меня будет получаться, я смогу делиться =-)
просто автоматически =-)
со всеми, кто захочет взять

Анонимный комментирует...

Шановний Vitoss, будь-ласка! давай вже щось напиши. А то ні слуху- ні духу на блозі :-)

Vitoss комментирует...

Шановний анонімний коментатор, я щиро вдячний тобі за «пресування» і вимагання нового посту і обов’язково ближчим часом виставлю тексти. Їх є написано уже кілька, просто руки не доходять довести їх до ладу, бо маю багато іншої писанини. Як тільки буду мати трошки часу, то відразу виставлю текст. Може навіть нині вночі це зроблю.
В блозі я є кожен день, переглядаю і перечитую ваші коментарі, якщо вони надходять. Так що завжди тут. І ще раз дякую за підтримку !

Анонимный комментирует...

Пише шановний анонімний: це як бальзам на душу =-))))))))))))

Vitoss комментирует...

Радий що так легко задовольнив твою душу. Скоро буде продовження, надіюсь воно також зігріє тобі душу. Дякую за коментарі, вони також бальзам на мою душу!