четверг, 17 ноября 2011 г.

Счастье зависит от энергии


 Счастье  требует энергии. И здесь нет никакой мистики, простая биология.
Чем больше у человека энергии, тем более он счастлив.
Почему в горах человек чувствует себя хорошо? Потому что, идя в горы, он дает организму большие нагрузки, "минуса" соответственно отпадают, организм их отключает. Кроме того помогают сами горы, насыщая вас энергией и своими вибрациями. Таким образом, вы накапливаете большее для вас количество энергии, чем обычно. Отсюда радость, счастье, блаженство. 

3 комментария:

Santos комментирует...

дякую за гарний пост, дуже радий почитати, радий, що мені прийшлось, рідні Гори пригадати =)

Анонимный комментирует...

От, млинець! НІКОЛИ не прийшлось побувати в горах :(, а то би точно знала - чи маю щастя, а чи ні.
ЩАСТЯ - ЦЕ ЛЮБОВ , навіть якщо енергії залишається зовсім трішки, що вже й ворушитись не прагнеться.

А от ЛЮБОВ, вона буває різна... ;)

Vitoss комментирует...

Ви не розумієте, про що йде мова. Якщо вам важко ворушитись, це не значить, що рівень енергії малий, це значить, що тіло знесилене. Спробуйте 12 годин пописати якісь непотрібні нікому тексти, встаючи лиш за потребою, тоді розкажете мені, що таке щастя без енергії. Ви з легкістю встанете, але енергії у вас буде мізерна кількість. Фізична робота додає енергії, якщо її правильно робити.
Окрім того, у кожного своє бачення щастя. Для когось щастя – це гроші, для когось любов, для когось доза наркотику. Про різну любов, писав на початках у блозі. Якщо вам цікаво, можете глянути.
І не треба журитись тим, що в горах не були, впевнений там де ви живете є багато місць, де би ви могли бути щасливими. Знаю людей, котрі живуть в горах, та ніколи їх не відчували. Факт фізичної присутності в горах, ще не значить, що ви їх відчуєте. В даному випадку, гори, це як один з прикладів, не більше того.