суббота, 18 июля 2009 г.

Люби свое тело


Тело нужно любить. Учись у кошек спать как они, расслабляться, избегать стрессов.

Мы зажаты, поэтому энергия не может свободно двигаться по телу. Кроме того, нужен кислород – дыши животом глубоко.

Если ты не будешь бороться со своим телом, то ты станешь рекой, и совсем не будешь чувствовать тело, станешь бестелесным. И наоборот, тело станет обузой, если ты станешь с ним бороться. А если ты несешь свое тело как обузу, то ты никогда не будешь счастлив. Разреши электричеству своего тела, энергии, которая есть в нем, течь свободно.

Если ты не любишь свое тело, то никто не будет его любить, так как твои вибрации будут отталкивать людей. Можно влюбиться в человека, который любит себя, но не наоборот.

Только те, кто абсолютно уверен в своем уродстве, ходят в салоны красоты, в противном случае в этом нет необходимости. 

Как только ты начнешь принимать себя, ты станешь красивой. Когда ты будешь в восторге от своего тела, ты станешь восхищать и других. Многие влюбятся в тебя потому, что ты влюблена в себя.

Тебя учили ценить красоту цветка, простого цветка, простого дерева, камня или скал, гор, рек, но тебя никогда не учили уважать и очаровываться своим телом. Но ведь тело – самый прекрасный и сложный феномен. Оно очень близко, поэтому легко забыть о нем.

Обнажи, обостри свои чувства, чтобы почувствовать вкус жизни. Нужно освободить свои ощущения от привычек. 

Привычки – это первопричина твоей тоски. Борись с рутиной, старайся все делать по-новому, не как раньше, ищи новые подходы во всем!

Если ежедневно вносить в жизнь что-то новое, то твоя жизнь станет волнующей, новой, интересной.

10 комментариев:

Анонимный комментирует...

НА рахунок салонів краси - це не інструкція, звісно. всі туда ходять, навіть хлопці просто підстригтися.
мається на увазі, чі ідешь туда з відразою до свого тіла, щоби позбутися якогось елементу,
чи ідеш з любов'ю, вдосконалити якусь частину, прикрасити її

Vitoss комментирует...

Так, звичайно. Я не маю на увазі, щоб ви взагалі за собою не дивились. Ви повинні дотримуватись правил елементарної гігієни. В даному випадку я не про це.
Хочу привести приклад, можливо, він покаже, що маю на увазі.
Якось я їхав в поїзді і до мене навпроти підсіла жіночка років 30. Вона не розцінювала мене як потенційного мужчину і при мині почала робити макіяж Вона потратила на макіяж без малого годину. І мене дуже вразило, коли я побачив її лице після всього цього. Вона його намалювала, але міміка виражала «брезгливо-угнетенное состояние». Для мене було очевидним, що нормальний мужчина на цей макіяж з такою мімікою не клюне, а вона цього навіть не помічала. Вона щиро вірила, що вона стала дуже привабливою.

Насправді люди, які ходять по салонах краси, не розуміють, що вони не люблять свого тіла. Але коли мова йде про таких людей, то це ті, хто ходить туди щонеділі і там висмикує брови, дорощує нігті, красить волосся……біда його знає, що вони ще там роблять.

Коли людина заглушує запах свого тіла штучними запахами, це вже говорить про те, що вона не любить свого тіла. Я розумію, що дівчина хоче сподобатись хлопцям і для цього проводить епіляцію, але для чого микати брови і дорощувати гелеві нігті? Нащо на молоду шкіру наліпляти купу штукатурки?

Тут є дуже тонка грань між любов’ю до свого тіла і нелюбов’ю до нього. Якщо ти любиш своє тіло і при цьому постійно калічиш, доліплюєш, переробляєш його, то яка це може бути любов?

Про гарну стрижку, підведені очі, чи брови, в даному випадку мова не йде. Було би нерозумно дещо підкреслити переваги тіла і не скрасити його недоліки, особливо, коли мова йде про жінку. Мужчини люблять очами, а жінки вухами.
Я вже писав, що красота – це як вітрина магазину, вона потрібна щоб привернути увагу, коли ти зайшов всередину, степінь красоти вже майже не відіграє ролі. Красота на стадії знайомства потрібна дівчині, щоб не відштовхнути хлопця з перших хвилин.

Біда лиш в тім, що люди дуже неглибокі, і ніколи не йдуть у стосунки глибоко. Вся їх любов зводиться до формули: прийшов, побачив, ...

Дякую за коментар!

Анонимный комментирует...

це мій коментар :-)

Оля

Vitoss комментирует...

Дякую, Оля :)

OlesjkO комментирует...
Этот комментарий был удален автором.
Vitoss комментирует...

Він може пахнути бозна чим, головне, щоб це був запах його тіла, а не штучний запах дезодоранту, мила чи одеколону і щоб цей запах тобі подобався. Якщо запах подобається, то це значить, що хлопець тобі підходить як сексуальний партнер. Мається на увазі, що він підходить твоєму тілу. Бо коли запах тобі не подобається, то нема шансів, що вам сподобається сумісне життя. Тіло обманути нереально.

Звичайно для гармонічних стосунків треба щоб ви підходили одне одному не тільки тілом, але й розумом і душею. Дуже добре, ще коли вас об’єднує одна ціль, одна мета. Але тіло – це фундамент. Якщо тіло не підходить, то про все решта говорити не приходиться.

OlesjkO комментирует...
Этот комментарий был удален автором.
Vitoss комментирует...

Не знаю чи це принесе гармонізацію, а от задоволення повинно принести обидвом :)

OlesjkO комментирует...
Этот комментарий был удален автором.
Vitoss комментирует...

:)