четверг, 25 июня 2009 г.

Cтрах перед свободой

Существует неосознанный страх перед свободой, и поэтому все хотят быть рабами.
С кем-нибудь вы оказываетесь занятыми, и вы создаете вокруг себя искусственную значимость, вы не можете жить для самого себя, поэтому вы начинаете жить для кого-либо другого.

Когда любовь проходит, вы ощущаете кабалу, потому что любовь это иллюзия, чтобы вы вошли в кабалу, рабство безболезненно и тогда вы начинаете бороться за свою свободу. И наоборот, когда вы свободны, вы тут же ищете кабалу. Таково свойство ума, ему все скоро надоедает. Поэтому только когда у вас имеется мужество быть одиноким, вы можете быть свободными. И только когда вы свободны, вы можете любить по настоящему. Вы можете любить потому, что у вас нет потребности в другом, чтобы скрыть свое одиночество, чтобы спрятаться за другим.

Не обладайте, да не обладаемы будете: не делайте кого-либо рабом; в противном случае вы сами станете рабом.

Вы начинаете обладать в тот момент, когда говорите любимой или любимому: люби только меня. И в тот момент, когда вы обладаете кем-то, вы глубоко оскорбляете его, потому что превращаете его в вещь.

Если ты хочешь удержать человека, ты ему говоришь: я тебя люблю. Но если ты действительно любишь, ты не сможешь это сказать, это трудно.

4 комментария:

Vova Vovk комментирует...

Думаю, що окрім страху перед свободою, є ще залежність від рабства... бо буває що уже набрався сміливості стати вільним, але уже не можеш залишити зручну (і не обов'язково золоту) клітку.

Vitoss комментирует...

Не можеш не по звичці, а тому що рабство виїло з тебе всю твою силу, яка би дозволила це зробити тобі одним махом. В цьому і проявляється залежність від рабства - відсутністю сили. Тільки вільна і щаслива людина сміливо ступає на незвідану землю. Але ти молодець, однозначно молодець, я радий, що ти робиш такі кроки.

В випадках, коли треба піти, а не стає сили це зробити самому, я веду себе так, що мене виганяють :)

Думаю тобі буде приємно почитати моє наступне повідомлення, воно буде про людей, які зробили багато кроків вперед. До них і ти належиш.

І ще треба дуже чітко розуміти....Зараз дуже модно шукати свободи від чогось. Але свобода має бути "не від чогось", а "для чого". Може я ще про це напишу колись.

Анонимный комментирует...

Рабство робить людиною агресивною, озлобленою. Особливо, коли людина відчуває, що могла би мати на свободі.
І навпаки із свобідним.

Vitoss комментирует...

Згідний із першою частиною коментаря про те, що рабство робить людиною агресивною і озлобленою. А от з усім іншим ні. Справа в тім, що тебе ніхто крім тебе самої не тримає в рабстві. Твоє рабство тільки в твоїй голові. Як тільки ти станеш там вільна, навіть якщо ти будеш жити при відсутності фізичної свободи з певних причин, ти все одно будеш почувати себе вільною. Інколи, коли ти викидаєш рабство з своєї голови, в тебе з’являється відразу свобода і на фізичному плані, але не завжди. Рабство завжди є тільки в голові!