пятница, 5 июня 2009 г.

О красоте

Нужна ли красота для появления страсти?

Бытует мнение, что все красотки – дуры. В какой-то мере оно правильно. Дело в том, что если девушка с ранних пор пользуется успехом у мальчиков и знает, что она красива, она не развивает в себе другие качества, у нее нет в этом необходимости. Симпатичная девушка с комплексом неполноценности или не очень симпатичная вынуждена развивать в себе определенные качества, чтобы привлечь внимание мальчика. Что ей остается развивать как не свой ум, если физически она обделена?

Если вы влюбились, то со временем вы начинаете находить красивой свою возлюбленную такою, какая она есть, не думая нисколько об истинной физической красоте. Для рождения любви красота необходима, как вывеска для магазина, нужно, чтобы безобразие не представляло препятствия. Но когда вы вошли в магазин, вывеска не имеет значения, теперь имеет значение то, что внутри. Так и с красотой, она нужна, чтобы привлечь, но когда чувства появились, степень физической красоты почти не имеет значения. 
Вот почему симпатичные женщины легко привлекают мужчин, но, как правило, не надолго, ибо им нечем их удержать, если кроме физической привлекательности больше ничего нет!


Мужчинам не следует особо нервничать при отсутствии физической красоты, в отличие от мужчин, женщины не придают такого значения этому вопросу. Умные и робкие женщины с легкостью привыкают к отсутствию красоты у мужчин. Как я уже говорил, красота нужна для привлечения внимания, но если вы сумели привлечь женщину иным способом, то красота отходит на задний план. 

И еще, если мы уверенны в любви женщины, нас интересует степень ее физической красоты; но если мы сомневаемся в ее любви, нам некогда думать о ее лице и фигуре, мы думаем о том, как бы ее удержать.

Хочу еще добавить, что представление о красоте у всех разное. То, что нравится одному, для другого выглядит уродливо. У меня был друг, которому нравились женщины, которых я, откровенно говоря, считал толстыми. Я предполагаю, что представление о женской красоте у нас формируется в раннем детстве, когда мы не сознательны.

Мужчина, как правило, ищет женщину похожую на мать. Кроме этого на его вкусы влияют мода и представление о женской красоте в обществе на данный момент, а также некоторый другие, незначительные факторы. Поэтому у нас совершенно разные вкусы и представления о красоте.

А еще нас привлекает не столько красота, сколько тщеславие. Мы хотим обладать той женщиной, которую хотят все. Хотя думаю, это нельзя называть любовью. Просто у людей чувство обладания напрямую называется любовью, хотя не имеет к любви никакого отношения. Скорее, наоборот, если есть чувство обладания, значит любви уже нет. Но это уже другая тема.

6 комментариев:

Анонимный комментирует...

в підлітковому віці я займалася навчанням, чемно гарно ходила в школу, на гурткі і вчила урокі. Коли почала закохуватися, то не мала вірного поняття, як треба вести себе, щоб отримати взаємність (в школі цього дійсно не вчать). Але в цьому є і якійсь плюс. Зокрема, у мене не було занадто ранніх і незрілих статевих стосунків. Не скажу, що я уродіна зовсім.
А потім я зрозуміла, як хочуть спілкуватися хлопці, дуже помогла книга "Язык взаимоотношений". Коли я її чітала, і в недалекий період після говорила з хлопцями так , ніби "мы с тобой одной крови - ты и я". Зрозуміла, що переспати з хлопцем - це дуже просто: тільки вийди, тільки свисни, 1001. Але прийшло наступне розуміння, що просто секс просто з людиною, яка мені симпатична - марне розмінювання. Потрібне все ж таки кохання, хоча би пристрасть. Розмінюватися не треба.
Я так вважаю, що треба мати секс з тим, з ким можливо дещо більше. А якщо з людиною маєш стосункі місяць, досить суперовий секс, і раптом закохуєшся в іншу людину з бухти барахти, то це індикатор, знак, що ці стосункі - не варті, нема в них глибини, суті.
Одним словом, я цим певний час міряла ціну відносин. Якщо не закохуюсь в іншого, задоволена - у нас всьо чікі.
ой, від теми відхилилась

Анонимный комментирует...

Пальці чіхаються написати другий комент підряд: Чому я не хочу розкривати весь свій потенціал краси. У мене десь зарит в підсвідомості песик, я боюсь вийти на вулицю, і виглядати як зірка.

Я не бачу в цьому потребу. Чі взагалі є в цьому така потреба?
Хлопці бачать мене тільки пару раз в рік, коли я виглядаю гарно, стильно, жіночно, зі смаком, це переважно, коли етікет вимагає...

Можливо мені варто було народитися десь у мусульманській країні, бо я прагну одягнути паранжу, і під паранжою неймовірна білизна (сексі) тільки для одного мужчіни.
Мені не приємні хтиві погляди мужчін, яких я перший і останній раз бачу на вулиці, до яких я не маю ніякого відношення, ні ставлення і симпатії.
В золі, як золушка я теж не хожу, але блістати боюсь.

Vitoss комментирует...

В тебе в голові каша. Якесь дивне мірило любові. Потрібен ще один чоловік, щоб ти зрозуміла, що любиш саме свого. Дуже дивно. І дуже дивне бажання жити під паранджею, щоб уникнути чоловічих поглядів. Ще таких марень не зустрічав. Реально є якісь психологічні проблеми. Може просто одівайся не визиваюче. Можна одіти окуляри і довгу спідницю білу і ти будеш непомітна, якщо це літо. Не знаю чому тобі так хочеться в рабство і під паранджу. І ніяк не можу збагнути в чому заключається твій вираз «сексі для одного мужчини», за якого тебе видають примусово в мусульманській країні. Ти щось куриш?
А те що ти боїшся на вулиці виглядати як зірка говорить лиш про те, що ти сама не вважаєш себе красивою, але хочеш бути красивою. От і вся проблема. Прийми себе такою як ти є, і тобі буде все по барабану. Дивись на життя простіше і тоді жити буде легше.

Анонимный комментирует...

Не потрібен мені "інший, щоб зрозуміти, що люблю саме свого".
Просто колись давно мала стосункі, але десь в глибині душі усвідомлювала, що це не є "справжня" любов, я це таки знала, "заднім чуттям". А коли раптом захопилася іншою людиною, то це і стало остаточним усвідомленням, що любові в старих стосунках немає.

Хоча це не суттєво, просто ліричний відступ

Анонимный комментирует...

В рабство не прагну. Але психологічні проблеми маю стопудово. Тільки рішити їх не можу.

Анонимный комментирует...

вибачай, я знову розтягнулась у декілька коментів